Karaburun Cam Balkon

Karaburun Cam Balkon Firmaları

Modern bir tasarım ve kaliteli ürün almak istiyorsanız biz sizin için çalışıyoruz. Modern bir tasarım ve kaliteli ürün almak istiyorsanız biz sizin için çalışıyoruz. Karaburun cam balkon firması olarak beklentilerinizi karşılayan işler başarmak bize mutluluk verir. Bu hedefler doğrultusunda marka katlanır cam balkon Karaburun ürünlerinin üretim ve satışını yapıyoruz. Fiyatlarımız 280,-TL/m2 ile 340,-TL/m2 arasında değişmektedir. Temperli camların rengi, alüminyum profil renkleri ve cam kalınlıkları fiyatlara etki eden ana faktörlerdir. Karaburun cam balkon firmaları konusunda firmamızı arayıp keşif hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. cam balkon modelleri konusunda bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz. Katlanır cam sistemlerinde,  Firmamız değerli markaları sizlerle buluşturmaktan memnuniyet duymaktadır. Sürgülü camlama sistemlerinde, Katlanır sistemlerde ekonomik tercihleriniz için Karaburun Gold seri cam balkon modellerini tavsiye ediyoruz.

Cam balkon Karaburun

Cam balkon Karaburun firması

Karaburun Cam Balkon Sistemleri

Yeni ve geliştirilmiş katlanır camlama ve sürgülü cam ürünlerimizle fırsatlar müşterilerimiz için… 9 Ay’a varan vadeler ile uygun fiyatlar… Cam balkon üretim atölyesi olarak her gün titizlikle çalışıyoruz. Muhatap olacağınız personelimiz firmamızı en iyi şekilde temsil edecektir. Arayın ve sizin için hazırladığımız sistemlerden haberiniz olsun… Karaburun cam balkon işleriniz için doğru adres. Isıcamlı ürünlerde Vizyon kalitesini güvenle önerebiliyoruz. Karaburun cam balkon sistemleri ihtiyaçlarınıza komple çözüm… Kış bahçesi cam balkon kapama ve cam tavan (motorlu) ürünleri ile görsel ve estetik tasarımlar için ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

KAMPANYA !!!

290,-TL/M2 Renkli cam, Perde ayar profilli, damlalıklı kasa ve alüminyum cam çıtası fiyata dahil. Üstelik tüm kartlara 6 Ay vade farksız… Karaburun katlanır cam balkon sistemleri siparişlerinizi 15 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

Karaburun cam balkon pliseli perde

  • Renkli cam : Mavi  – Füme  – Bronz  – Yeşil  ve Şeffaf
  • Perde Ayar Profili ( Ayar profili)
  • Damlalıklı kasa (su tahliye oluğu)
  • Alüminyum cam çıtası

Diğer  fiyatlar ile ilgili Cam Balkon Fiyatları kelimesine tıklayınız.

urla cam balkon

Karaburun camlama

Vizyon Cam Balkon Yenilik Ve Kalite

Vizyon marka olmanın amacında sürekli gelişen ve yenilenen camlama sistemleri ile müşterilere ürünleri hazırlamaktadır. Ülkemizin ilk cam balkon fabrikalarından olan Vizyon, yurt içi ve dışı bir çok projenin içerisinde yer almıştır. Vizyon serilerine göz atacak olursak;

Katlanır Sistemler:

1- 8 – 10 mm. ve Isıcamlı Katlanır Sistemler: Polyamid kaplı çelik tekerler, özel eğimli su tahliye profili, oval dönüşler için özel aparatlar, rüzgara karşı kapalı kanat çıkış kapağı. Anahtarlı emniyet kilidi… Kasalarda bulunan fırça contalar ile tam yalıtım. 4+20+4 mm çift yüz temperli camlar ile oluşturulan ısı camlı camlama…

vizyon katlanan cam balkon

Vizyon Sürgülü Sistemler:

Ferah ve tam kullanılışlı alan elde etmenin yolu vizyon sürgülü sistemler. Özel çekme aparatları ve kasa yapısı ile sessiz çalıma özelliği… Krom kaplı kapı kolu ve paslanmaz aksesuarlar kullanılmıştır. Eşikli kasa ve eşiksiz kasa sistemleri seçenekli…

vizyon sürgülü cam balkon

Karaburun Cam Balkon Firması

Karaburun ilçesi yeşil ile mavinin en doğal halini göz önüne seren bir ilçemizdir. Modern villaların, sitelerin hakim olduğu yapılaşma devam etmektedir. Güzelbahçe sakinleri eğitim ve kültür seviyeleri ile satın alacakları ürün hakkında detaylı bilgi almayı ön planda tutarlar. Firma olarak bu durumu göz ardı etmiyoruz. Müşterilerimize katlamalı camlama ve sürgülü sistemler ile alakalı her türlü teknik bilgiyi öneriyoruz. Karaburun cam balkon firması aradığınızda doğru adres…ATLAS

Karaburun cam balkon modelleri

Ziyaretçilerimiz, Gülbahçe cam balkon, Balıklıova cam balkon, Karareis cam balkon, Mordoğan cam balkon ve Karapınar cam balkon kelimelerini de aradılar.

Karaburun Cam Balkon Seçenekleri

Cam balkon ihtiyacımız oluştu ve arayışa girdiniz. Öncelikle sırasıyla;

1-  hangi amaçla taktıracağım. Bir bedel ödemeyi göze alıyor iseniz maximum fayda sağlamayı hedefliyor olmalıyız.

Cam balkon kullanım alanları;

1- Balkona fazla eşyaları depolamak için camlama ile kapatacağım.

2- Toz ve yağmur sularından balkonu korumak istiyorum.

3- Ses ve gürültü çok fazla kurtulmanın yolu olacağını düşünüyorum.

4- Balkonda daha fazla vakit geçirmek istiyorum.

5- Evcil hayvanım var ona bir yaşam alanı oluşturuyorum.

6- Çamaşırları kurutmak hava şartlarına bağlı olmasın istiyorum.

urla-pergola-alti-kis-bahcesi-cam-balkon

pergola altı Karaburun kış bahçesi uygulamaları

Önümüzde duran seçeneklere göz atacak olursak, ısıcamlı sistemler son iki yıldır artarak talep görmektedir. Burada klasik ısıcam veya konfor cam kullanabilirsiniz. Katlanır ve sürgülü olarak kullanabilirsiniz. İşin başında planlanmak üzere sineklik taktırabilirsiniz. Sineklikler pliseli  veya sürgülü  olabilir. Cam balkona sineklik takılır mı? konusu hakkında SİNEKLİK kelimesine tıklayıp kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karaburun CAM BALKONA YARDIMCI ÜRÜNLER NELERDİR?

Karaburun CAM BALKON PERDE SİSTEMLERİ

Öncelikle bir cam balkon sistemine perde takmak istediğimiz zaman ön hazırlıkların planlanmış olması gerekmektedir. Bazen ayar profili veya perde profili olarak adlandırılan yardımcı malzeme üst kasaya takılmış  olmalıdır. Böylece üstten sıfır açılan cam kanatları perde asmanıza veya takmanıza engel olmaz.

Karaburun cam balkon sineklik sistemleri

Cam balkon sistemlerine klasik zebra veya stor perdeler takılabilir. Yeni bir ürün olan pliseli perde modern ve estetik tasarımı ile sizlere farklı fırsatlar sunuyor. Özellikle tamamen kapalı, tamamen açık veya yarım seviyede bırakılabilen pliseli perde inovatif bir ürün.

Karaburun KATLANIR VE SÜRME CAM BALKON SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Bahçeli konutların en önemli ihtiyaç duyulan ürünlerin başında sineklik sistemleri gelir. Camlama sistemlerinde dikkat edilmesi gereken sineklik takılacaksa bunun zeminin işin başında konuşulup planlanmasıdır. Sonradan sineklik takmak oldukça zor ve bazı teknik sebeplerden imkansızdır.

Karaburun mavi camlı katlanır camlama

Karaburun ilçesindeki bahçeli evinize sürme camlama takıldı. Bu sistemlere iki türlü sineklik takabilirsiniz.

1- Motorlu dikey çalışan perde sineklik sistemi. Çok fazla kullanılmayan bu sistem maliyet olarak pahalıdır.

2- Sürme camlamanın genişliğine göre çift yönlü çalışan mıknatıslı pliseli sineklik sistemi  sıklıkla kullanılmaktadır.

Katlanır cam balkon sineklik sistemleri;

1- Pliseli sineklik ürünleri ( mıknatıslı pliseli ortadan birleşmeli ve sağa, sola ve dikey çalışan)

2- Dışa menteşeli ve portatif sineklik sistemi. Her iki durumda mutlaka 20×40 kutu kullanılmalıdır.

füme renk balkon camlama Karaburun

Karaburun İLÇESİNDE TAKTIRDIĞIM CAM BALKON BAKIM GEREKTİRİR Mİ?

Evet tüketiciler cam balkon montajı tamamlandığında artık her şeyin hal olduğunu düşünebilmektedirler. Basit önleyici tedbirler ile kullanım rahatlığı sağlanabilir.

1- Ayda bir pas çözücü (wd-40) sprey ile tekerlekleri yağlamak.

2- Kasa kanallarının içerisinde temizlik yapmak.

Karaburun cam balkon firmaları

Karaburun Cam Balkon Arıza Ve Sebepleri

Camlama sistemleri bir çok sebepten arıza veya servis ihtiyacı ortaya çıkarabilir. Bu paragrafta Karaburun cam balkon arıza ve sebepleri üzerine değerlendirmeler yapacağız.

Cam Balkon Aksesuar Arızaları

Katlanan cam balkon, katlamalı cam balkon veya katlanır cam balkon sistemleri olarak da adlandırılan sistemler genellikle aksesuar mekanizmalarından arıza vermektedir. Hareketi sağlayan malzemelere ve aksesuarlara bakacak olursak;

1- Cam balkon tekerleği (rulman teker, çelik teker ve camlama tekeri) çelik gövde ve rulmanlı tekerlek yapısından oluşur. Başlıca arıza sebepleri, tekerleklerin paslanması (çözümü pas çözücüler ile 3 ayda bir temizlemeniz. Genelde wd-40 olarak kabul görmüş adı vardır). Rulman tekerlek üretimden kaynaklı arızalı olabilir. Tekerlek ayarı tam yapılmamış olabilir.

cam balkon firmaları

2- Cam balkon plastik (Enjeksiyon) aksesuarları arızaları ile de sıklıkla karşılaşılmaktadır. Cam panellerin çıkış kanalları plastikleri (çıkış u’su denir) kırılabilir. Kırılma sebepleri kötü ham madde ile üretilmiş malzeme, cam kanadı tam dayamadan açmaya çalışmak sonucu tekerleğin çıkış u’suna çarpması ile kırılması veya çatlaması… Kilit sistemlerinin zayıf olması açma-kapama işlemleri sonucu erken yıpranıp deforme olması… Açma ipinin kopması veya bağlantı yuvasından çıkması sonucu arızalanması gibi unsurlar sayılabilir.

Cam Balkon Cam Arızaları

1- Cam balkon ana elemanı her zaman cam kabul edilmiştir. Kullanılan camlar 6 mm., 8 mm. ve 10 mm ölçülerindedir. Özellikle 160 cm yüksekliğe kadar 6 mm. temperli cam kullanılabilmektedir. 8 mm cam 160 cm. – 225 cm. aralığında kullanılmalıdır. 230 cm üzeri ölçülerde 10 mm. kullanılması gerektiğini öneriyoruz.

Normal cam temper fırınında 650 – 700 derece arası sıcaklıkta(cam kalınlığına bağlı olarak sıcaklık değişmektedir) sertleşmektedir. Fırından geçiş süresi aynı şekilde cam kalınlığına bağlı değişmektedir. Standartlara uygun yapılmayan temperleme işlemi istenen sertliği vermez ve böylece cam esneme olayları ortaya çıkabilir. Ayrıca cam yıkanırken kirli kalan yüzey lekeler oluşturacaktır. Karaburun cam balkon cam renkleri ve çizikleri ciddi arıza ve servis sebebi olabilmektedir.

karaburun cam balkon fiyat listesi 2019

Cam Balkon Alüminyum Profil Arızaları

Alüminyum profil camlama sistemlerinde ana taşıyıcı ve yapı elemanıdır. Kasa profili(düz kasa – damlalıklı kasa), baza(cam kanat profili), yan dikme ve alüminyum H profili(cam ara çıtaları) isimleri ile adlandırılan ürünler kullanılır. Cam balkon alüminyum profilleri fabrika üretim hatlarında gereken kalite de üretilmemesi(termiğinin az olması, ham madde kalitesi ve hurda oranı yüksekliği gibi) dayanıklılık sorununu ortaya çıkarabilmektedir. Boya sürecinde fırınlama işleminin zayıf olması…

Cam Balkon Kullanım Arızaları

Tüketicilerin kullanım hatalarını sıralayacak olursak,

1- Cam panelleri tam açmadan kapatmaya çalışmaları(Aksesuarları kırabilir, tekerleklerin ayarını zamanla kaçırabilir)

2- 3 ay ara ile pas çözücüler ile tekerlek bakımının yapılmaması…

3- Açma ipi kullanılırken aşırı sert şekilde açmaya çalışmak…

4- Kasa kanallarında birken toz ve pisliklerin temizlenmemesi…

Cam Balkon İmalat Ve Montaj Arızaları

Karaburun cam balkon imalat ve montaj hataları bir çok noktadan incelenip değerlendirme yapılmalıdır.

Cam Balkon İmalat Hataları

Atölyede üretim aşaması önemli bir süreçtir. Kullanılan makinaların kalite ve bakım sürecinin doğru işlemesi cam balkon sistemlerinin çalışmasını etkileyen unsurların başında gelir. Üretimde çalışan cam balkon ustası deneyimli olmalıdır. Camları taşıyan profiller tam ölçüsünde kesilmelidir. Doğru ara kapakların takılmış olmasına dikkat edilmelidir. Cam ara çıtaları tam ölçüsünde kesilmelidir. Camları yapıştırma işlemi nitelikli silikon malzeme ile yapılmalıdır.

Cam Balkon Montaj Hataları

Montaj cam balkon sistemlerinin en önemli final noktasıdır. Montaj hatalarına bakacak olursak;

1- Kasaları vidalamadan önce tabana silikon sıkılmadan yerine vidalanmış olması…

2- Kasaları montajlarken teraziye alma işlemine dikkat edilmemesi…

3- Vidaların gereken sıklıkta atılmaması…

4- Paslanmaz vidaların kullanılmaması…

5- Dış ve iç izolasyon işleminin yeterince yapılmamış olması…

6- Tekerlek ayarlarının dikkatli yapılmaması…

7- Kanat ayarlarını dikkatlice yapmamak…

Karaburun Cam Balkon Metrekare Fiyat Hesaplama

Bir ürünün kaça mal olacağını ve bu ürüne kaç para ödeyeceğimizi bilmemiz gerekiyor ise bazı teknik konuları bilmemiz gerekiyor. Bu yazımızda Karaburun cam balkon fiyatları hesaplama yöntem ve yollarını açıklayan bir yazı yazmak istedik. Cam balkon olarak adlandırılan sistemler aslında camlama ürünleridir. Balkona, ara bölmelere, kış bahçesine ve ofis bölme uygulamalarına camlama sistemleri takılmaktadır. Karaburun cam balkon metrekare fiyat hesaplama bir bakışta zor olsa da bazı teknik bilgilere hakim olunursa basit bir işlem haline gelmektedir. Yazının devamı için TIKLAYIN.

Cam Balkon Karaburun 2020 Fiyat Listeleri

Cam balkon talep edenlerin en başta merak ettiği veya cevabını aradığı konu cam balkon Karaburun 2020 metrekare fiyatları olmaktadır. Fiyatın ön planda olması sektörde fırsatçılara imkan vermektedir. Atlascambalkon 9 yıldır edindiği sektörel tecrübeler ile cam balkon üretim ve montaj faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerin en çok şikayet ettiği konu fiyat ve iş bedellerinin firmalar arasında çok değişik seviyelerde olmasıdır. Cam balkon Karaburun 2020 fiyat listeleri hakkında bu yazımızda sizlerle paylaşımlarda bulunacağız. Fiyatları merak ediyorsanız okumak için TIKLAYIN.

Cam Balkon Sorunları Ve Çözümleri Uygulama Sorunları

Firmamız son 10 yıldır Karaburun ve bölgede katlanır ve sürgülü cam balkon ürünlerinin imalat ve montaj işleri ile faaliyet göstermektedir. Deneyimlerimiz sonucu ortaya çıkan sorunlar ve çözümlerini sizler ile paylaşalım istedik. Günümüz ekonomik koşullarında hedef uygun maliyetli ve kaliteli sistemleri üretebilmektir. Bu noktada cam balkon sorunları ve çözümleri önümüze çıkmaktadır. Tüketicinin beklentisi daha az bedel ödeyerek isteklerine ulaşmaktır. Firmanın beklentisi ise, maliyetleri kontrolünde tutarak hedeflediği karlılığı (bugün biz buna zarar etmemek diyoruz) yakalayabilmek. Cam balkon sorunları ve çözümleri uygulama sorunları genel olarak değerlendirilmesi gereken başlıklar olarak aşağıda sıralanmıştır. Sorunlar ve çözümleri için TIKLAYINIZ.

Camlama Sistemlerinde Yerli Cam Kullanılıyor Mu?

Cam balkon sektörünün göz önünde olan ve estetik görünüm veren bir ürün cam… 8 mm. – 10 mm. ve çift camlı kategorilerde kullanılır. Yüksek ısılı fırınlarda ısıtılıp ani soğutma tekniği ile sertleştirilen camlar (temper işlemi) güvenlik endişelerinin de giderildiği bir yapı malzemesidir. Tüketicilerin en çok merak ettikleri konuların başında cam balkon camları yerli mi? ithal mi? olduğu gelmektedir. Bu yazımızda camlama sistemlerinde yerli cam kullanılıyor mu? yada ithal ürün mü? olduğu konusunu inceleyeceğiz. Atlascambalkon, Karaburun ve bölgede katlanır cam ve sürgülü cam balkon ürünlerinin üretim ve montajını gerçekleştirmektedir. Cam yerli mi? yoksa ithal mi? bilgi için yazının devamına TIKLAYIN.

Karaburun Cam Balkon Sistemlerinde Kullanılan Cam Renkleri

Cam balkon sistemlerinde kullanılan renkli camlar genellikle, füme, bronz, mavi ve bronz renktir. Cam tercihi katlanır cam Karaburun cam rengi ve ton farkları açısından önemli bir konudur. Cam seçiminde, cam renginin mevcut küpeşte camları ile uyumu, bina rengine uyumu ve komşuların yaptırdığı cam balkon Karaburun uygulamaları ile uyumuna dikkat edilmelidir. Karaburun merkez ve mahallelerinde cam balkon üretim ve montaj işleri ile hizmet veren firmamız gününde ve eksiksiz iş yapmanın çabasındadır. Cam renkleri için TIKLAYINIZ.

Karaburun Cam Balkon Şikayetleri Nelerdir?

Günümüzde hızlı tüketimi olan ve talebi düşmeyen bir yapı elemanı cam balkon. Katlanır ve sürgülü sistemleri ile hayatımıza giren estetik ve fonksiyonel bir ürün. Temperli camları ile güvenli ve renkli seçenekleri ile görsel zenginlik. Bu yazımızda Karaburun cam balkon şikayetleri üzerine yorumlar hakkında bahsedeceğiz. Bir çok farklı sebepler ile müşteri camlama sistemlerini kullanırken ortaya sorunlar çıkabilir. Şikayet ve çözüm yolları üzerine bazı önerilerimiz olacak. Şikayet konularını merak ediyorsanız TIKLAYINIZ.

Karaburun Cam Balkon Ödeme Şartlarının Fiyatlara Etkisi

Cam balkon işi, bir bakıma hizmet ve sanayi sektörü olarak bir arada işlerlik kazanmaktadır. Hizmet sektörü olarak, keşif ölçüsü, montaj, ödeme şekilleri ve servis hizmetlerini sayabiliriz. Sanayi sektöründen bahsedecek isek, malzeme tedariki, atölye (cam balkon üretim hattı-atölyesi) ve yardımcı malzemeler… Tüm bu değerli ve zorlu sürecin sonucunda yapılan ana değerlendirme tabiki fiyat ve ödeme koşulları. Karaburun cam balkon ödeme seçenekleri;

1- Nakit Ödeme

2- Kredi Kartı İle Ödeme

Dönem dönem kredi kartlarında vade kampanyaları mevcuttur. 4 taksitten 9 taksite kadar çıkan vade imkanları oluşabilmektedir.

3- Senet İle Ödeme (Tercih edilmese de)

4- Açık Hesap Ödeme (Fatura karşılığı ödeme)

Ödeme ve seçenekleri için TIKLAYIN

Karaburun Katlanır Cam Balkon Ve Sürgülü Camlama Sorunları

Çok hızlı tüketime sahne olan cam balkon sektörü beraberinde arıza, tamir, bakım ve servis gibi konuların çözüm karmaşası gibi sorunları geliştirmiştir. Karaburun cam balkon arızaları nelerdir? sorusuna bütün olarak bakıp detaylı anlatımını bu yazımızda sizler ile paylaşacağız. Karşılaşacağınız Karaburun Katlanır Cam Balkon Ve Sürgülü Camlama Sorunları tanımlayıp, bu sorunların neler olduğunu ve nasıl çözülebileceği üzerinde görüşlerimizi tecrübelerimiz dahilinde sizler ile paylaşacağız. Yazının devamı için TIKLAYINIZ.

Katlanır Cam Fitillerini (Çıtalarını) Nasıl Takarım?

Cam fitilleri sarardı veya kırıldı…Bir süreç başladı ve işe nereden başlayacağımız konusunda her hangi bir fikrimiz yoksa, bu yazımız yol gösterme amaçlı olacaktır. Katlamalı cam balkon çıtalarını nereden bulurum? sorusuna cevap arayacağız. Atlascambalkon, Karaburun ve ilçelerinde katlamalı ve sürgülü camlama sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmet vermektedir. Okumak için TIKLAYINIZ.

Cam Balkon Cam Çıtaları Şeffaf Kullanılırsa Sararır Mı?

Cam balkon hareketli cam kanatların sürülüp içeriye doğru açılması (katlanması) ile çalışan balkon camlama sistemleridir. Bu sebeple cam panel araları 5 mm hareketlidir. Bu 5 mm kanatların hareket etmesi için gereklidir. Cam aralarına büyük h conta ve küçük h conta olarak adlandırılan cam çıtaları takılır. Bu cam balkon Karaburun cam çıtaları hava, ses, toz ve su yalıtımını sağlayan en önemli yardımcı malzemelerdir. Karaburun cam balkon şeffaf fitiller sarardı değişir mi? sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu yazımızda cam balkon çam ara çıtalarından (contalarından) bahsedeceğiz. Esas sorulması gereken soru; Karaburun cam balkon cam çıtaları şeffaf kullanılırsa sararır m? olmalıdır. Dikkat edilmesi gereken konu mevcut camların 8 mm veya 10 mm kalınlığında olduğudur. Kapsamlı bilgi edinmek için TIKLAYINIZ.

Çamaşırlık Sistemleri Cam Balkonda Nasıl Kullanılır?

Cam balkon kapatma sistemleri ile artık çamaşır kurutma ve havalandırma daha kolay ve sonuç verici olmuştur. Son yıllarda kurutuculu çamaşır makinaları mağazalarda yerini alsa da, çamaşırların havalandırlmasına önem veren bayanlar için balkonda çamaşır kurutmak hala önemini korumaktadır. Cam balkon ile kapatılmış balkonlarda farklı modellerde çamaşırlık sistemleri mevcuttur. Bu yazımızda çamaşırlık sistemleri cam balkonda nasıl kullanılır? sorusunun cevabını vereceğiz. Yazının devamı için TIKLAYIN.

Cam Balkon Balkonda Güvenli Mi?

Evet bir ürün satın aldığımızda bir çok faydası olsun isteriz. Cam balkon evlerde balkonların estetiğine katkı sağladığı kadar acaba güvenlik açısından fayda sağlamakta mıdır? Balkon güvenliği ülkemizde tartışılan ve sürekli değişiklikler getirilen bir konudur. Balkon korkulukları demir ürünlerinden yapılırken sonraları alüminyum küpeşte ile yapılmıştır. Daha sonra krom ve demir ferforje ürünlerine dönüş başlamıştır. Cam balkon montajı ve uygulamaları balkon güvenlik kriterleri esas alınarak yapılmalıdır. Güvenlik endişeleriniz için lütfen okumaya devam etmek için TIKLAYINIZ.

Geri Dönüşümü Mümkün Malzemelerden Cam Balkon.Günümüz ekonomi sistemleri üretim planlamalarını çevre etki değerlendirmeleri esaslarına göre yapmaktadırlar. Önemli olan sürdürülebilir bir ekonomik faaliyet yapılanmasıdır. Çevre dostu bir ürün cam balkon bu anlamda sağlıklı ve çevreci bir üründür. Atlas cam balkon Karaburun ve ilçelerinde çevre dostu camlama ürünleri ile hizmet vermektedir. Çevre dostu bir ürün mü hakkında bilgilenmek için TIKLAYINIZ.

Cam Balkon Sağlık Üzerine Olumsuz Etkisi Var Mı?

Konutlarımıza ve toplu yaşam alanlarımızda kullandığımız yapı elemanlarının sağlık açısından olumlu ve kabul edilebilir olması gerekmektedir. Cam balkon bileşenleri ana noktalarda; cam, alüminyum, çelik ve aksesuar aparatlarıdır. Bu yazımızda sağlıklı bir ürün cam balkon sistemleri üzerine görüşlerimizi bildireceğiz. Atlascambalkon her zaman sağlıklı ve kaliteli ürünlerin üretim ve montajını gerçekleştirmektedir. Cam balkon sağlık üzerine olumsuz etkisi var mı? sorusuna verilecek en net cevap; HAYIR YOKTUR. Yazının devamı için TIKLAYIN.

Cam Balkon İle Kış Bahçesi Kapatması Nasıl Yapılmalıdır?

Değişen yaşam alışkanlıkları ve konfor beklentisi yeni uygulamaların önünü açmaktadır. Kış bahçesi olarak anılan sistemlerin ön plana çıkmaya başladığını görmekteyiz. Bizim bu yazımızda incelemek istediğimiz, kış bahçesi uygulamalarında cam balkon sistemlerinin yeridir. Atlascambalkon farklı tip kış bahçesi uygulamaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Karaburun kış bahçesi uygulamalarının yoğun talep gördüğü ilimizdir. Cam balkon ile kış bahçesi kapatması nasıl yapılmalıdır? sorusuna cevap bulacağız. Devamı okumak için TIKLAYINIZ.

Karaburun Isı Camlı Balkon Camlama Faydaları Nelerdir?

Günümüz şartlarında ihtiyaç olarak kullanılan cam balkon sistemleri giderek daha fonksiyonel ve işlevsel çözümlere gelişim göstermektedir. Daha fazla beklentilerin karşılandığı yeni nesil Karaburun ısıcamlı cam balkon avantajları ile tanışmaktadır.

konfor-isi-cam-balkon-izmir

Atlascambalkon, yenilikçi ürünlerin her daim takipçisi olmaya devam etmektedir. Balkonlara, iş yerlerine ve kış bahçelerine katlanır ve sürgülü çift camlı camlama sistemleri çözüm desteği vermektedir. Karaburun ısı camlı balkon camlama faydaları nelerdir? sorusunun cevapları; devamı için TIKLAYINIZ.

Balkonlara Camlama Taktırmak Ceza Getirir Mi?

Ülkemizde bir çok işin kanunen yasaklanmasına rağmen, kanunsuz bir çok uygulama günlük hayatımızda yer almaktadır. Balkonları kapatıp biraz daha kapalı alan elde etmek sıklıkla başvurulan yöntemdir. Bu yazımızda balkon kapatmaların imar mevzuatına uygunluğu ve sonuçları üzerinde bahsedeceğiz. Cam balkon imar mevzuatına uygun mudur?.. Mevzuat hakkında bilgilenmek için ilgili linki TIKLAYINIZ.

Karaburun Katlanır Cam Balkon Firmaları Tavsiye Ediyorum

Cam balkon üretimi ve montajı titizlik gerekKaraburunn bir iştir. Tecrübe ve deneyim en öncelikli sektörel göstergedir. Cam işi milimetrik hesaplar ve işlemler gerektirir. Atlascambalkon, uzun yılların getirdiği deneyim ile mümkün olduğunca az hata ile çalışmalarımızı tamamlamaya gayret ediyoruz. Karaburun cam balkon firmaları tavsiye edilen bir camlama firması olmak birinci hedefimizdir. Tavsiye aradığınızda TIKLAYINIZ.

Küpeşte Üzeri Cam Balkon Montajı Sorunları

Kentsel dönüşüm olsun yeni inşaatlar (yap-sat) olsun korkuluk sistemlerini kare küpeşte olarak yapılmaktadır. Genelde bronz renk tercih edildiği için camlama sistemleri de ağırlıklı bronz renk olmaktadır. Küpeşte üzeri cam balkon uygulama sorunlarını inceleyeceğiz bu yazımızda. Devamı için TIKLAYIN.

Cam Balkon Şikayetleri Sorunları Yorumları

Hızlı tüketimi olan bir ürün beraberinde sorunları biriktirmektedir. Sorun kaynağı olarak sektörün bir çok aktörü vardır. Cam fabrikaları, cam toptancıları, cam temperleme tesisleri, alüminyum kalıp firmaları, alüminyum firmaları, alüminyum toptancıları, cam balkon aksesuar imalatçıları, cam balkon atölyeleri ve montajcıları. Atlascambalkon tüm bu sorunların içerisinde her cam balkon firması gibi mücadele vermektedir. Bu yazımızda sektörün genel sorunları üzerine paylaşımlarda bulunalım istedik. Cam Balkon Şikayetleri özellikler şikayet var gibi sitelerde yayınlanmaktadır. Bunun etik değerlendirmesini siz değerli müşterilere bırakıyoruz…Devamı için TIKLAYIN.

Cam Balkon Fiyat Hesaplama Yöntemleri

Cam balkon fiyat hesaplama pratiğine geçmeden önce kısaca camlama sistemlerinden bahsedelim. Genel anlatımdan sonra camlama sistemi aksesuarlarını ve teknik detaylarını paylaşalım. Tüm bu kriterlerin doğrultusunda hesaplama yöntemleri üzerine bilgileri inceleyelim. Fiyat hesaplama bilgileri için TIKLAYINIZ.

Katlanır Cam ve Sürme Camlama Aksesuarları

Cam balkon aksesuarları, profil ve cam ürünlerinin birbirleri ile uyumlu çalışmasına aracılık eden malzemelerdir. Aksesuarların kalitesi her zaman kalitenin ilk basamakları olmuştur. Çok kaliteli alüminyum profillerini kötü aksesuarlar ile toplarsanız, sonuç iyi bir sistem olmayacaktır. Bu yazımızda sırası ile aksesuarları inceleyeceğiz. Aksesuarlar için TIKLAYINIZ.

Cam Balkon Camları Hava Üfürüyor

Cam balkon sistemleri hareketli, kırılmalı bir ürün olduğu için hava alma ve hava üfürme sorunları üzerinde biraz düşünmemiz lazım. Ne amaçla balkona camlama yaptırmak istediğimiz bu anlamda önemlidir. Atlascambalkon üretimini (katlamalı ve sürmeli camlama sistemleri) yaptığı ürünlerde bu konulara dikkat etmektedir. Genel olarak hava alma sorunları (%3-5 arası) sürmeli sistemlerde görülmektedir. Bu yazımızda sırası ile hava üfürme sorunlarını ele alacağız. Cam balkon hava alma sorunları için TIKLAYIN.

Cam Balkona Sineklik Olur Mu?

Cam balkona sineklik takabilir miyim? sorusunun cevabı sorunun arka planında gelişmelere bağlıdır. Evet genel olarak cam balkona( katlanır camlama ve bazı ölçülerdeki sürgülü camlama sistemlerine) sineklik takılır. Atlas cam balkon, Karaburun ve ilçelerinde katlanır ve sürme cam balkon sistemlerinin imalat ve montaj konuları ile faaliyet göstermektedir. Cam balkon modellerine göre, cam balkona sineklik olur mu? sorularının cevabını arayacağız. Bu yazımızda sineklik ve cam balkon ürünlerinin buluşmasının doğru yollarını arayacağız. Katlamalı balkon camlarına sineklik oluyor mu? sorusuna çözümler üzerine düşüncelerimizi paylaşacağız. Soruların başında cam balkona sineklik olur mu? gelmektedir. Devamı için TIKLAYINIZ.

Cam Balkon Rüzgara Dayanıklı Mı? Camları Patlar Mı?

Balkonlara takılan camlama sistemlerinin en önemli özelliği, kullanılan camların temperli olmasıdır. Temperli camlar normal camlardan 7 kat daha dayanıklıdır. Ayrıca herhangi bir kırılma anında tuz-buz olma özelliği vardır. Çok ağır darbeler sonucu kırılabilir. Normal şartlarda bir darbe ile kırma imkanı yoktur. Sık sorulan sorulardan birisi cam balkon rüzgara dayanıklı mı?… Bu yazımızda cam balkon camları patlar mı? vb. soruların cevabını vereceğiz. Cam balkon birleşim yerlerinden hava geliyor, şiddetli rüzgarda cam balkon, cam balkon boynuzu kapanır mı? sorularını cevaplayacağız… tıklayınız

Cam Balkon Markaları Farkları Neler?

Cam balkon sistemleri zamanla çeşitli markaları ortaya çıkarmıştır. Marka değeri oluşturmaya özen gösteren sektörün ilk firmaları bu anlamda önemli mesafe kat etmiştir. Marka olmak arkasında bir çok unsuru barındırmaktadır. Cam balkon markaları müşteriye güven vermelidir. Bu güve bir çok kritere bağlıdır. Marka ve Güven unsKaraburunrına göz atacak olursak; devamı için TIKLAYIN.

Balkon Camlama Kilit Sistemleri

Evet zihinleri çok meşgul eden konuların başında gelmektedir. Cam balkona kilit takılır mı? Uygulayıcılar kendi sistemlerine aadapte etmeye çalıştıkları bir kaç şekil vardır. Ancak zaten doğası gereği içeriden açılan katlanır camlama sistemleri dışarıdan zor açılmaktadır. Bu konuya katlanır ve sürme genel başlıkları altında bakalım. Okumak için TIKLAYINIZ.

Cam Balkon Yetkili Servis Arıyorum

Sık duyarız, cam balkon yetkili servisi var mı? Maalesef sektörün tüm yoğunluğuna rağmen, hala bir servis sistemi kurulamamıştır. Genellikle uygulamayı yapan firma işlerinin arasından vakit bulursa servise gelmektedir. Katlanır sistemler arıza vermeye ve tadilat istemeye uygun sistemlerdir. Burada önemli olan iyi bir montajdır. Uzman ekiplerce yapılan montajlar 3-5 sene sorun çıkarmamaktadır. Ancak mesele bu noktadan sonra başlamaktadır. Firma garantileri 2 senedir. 2 senenin sonunda iyi niyetli firmalar servis konusunda yardımcı olmaktadırlar. Ancak bazen firma iflas etmiş olabiliyor. Bazen de işleri o an bozuk gitmekte olabiliyor ve bu servis işi kangren olmaya başlıyor. Konu hakkında okumaya devam etmek için TIKLAYINIZ.

Balkon Camlama Renk Çeşitleri

Büyük bir alanı cam işgal etmektedir. Dışarısı ile irtibatımızı kesen camdır. Galiba bu sebeple sistemlerin genel adı cam balkon olmuştur. Cam balkon cam renkleri bu noktada çok önemli bir yorum ve karar alanıdır.

Esasında temel renkler 4 adettir. Füme, bronz, mavi, yeşil…Bir de saydam yada şeffaf rengi eklersek 5 adet ana renk kullanılmaktadır. Renk tercihleri bir çok faktöre göre değişmektedir. Sırasıyla cam renklerini ve tercih sebepleri ile alakalı bilgilendireceğiz. cam hakkında geniş bilgilenmek için ziyaret edin.

Karaburun Isıcamlı Cam Balkon Faydaları

Cam balkon yeni ürün geliştirme çalışmaları hızla devam ediyor. Teknolojik gelişmeler, değişen yaşam standartları ve farklı beklentiler ar-ge çalışmalarını zorlamaktadır. Atlascambalkon, yenilikci model ve serileri takip etmektedir. Karaburun ısıcam balkon camlama bir çok beklentiye cevap vermektedir. Katlanır ve sürme cam balkon imalatlarımız devam etmektedir. Bu yazımızda ısıcamlı cam balkon faydaları üzerinde duracağız. Yazının devamını okumak için TIKLAYIN.

Plastik Doğrama ve Cam Balkon Avantajları

Yıllarca balkonları pvc doğrama ile kapattık. Bol direkli ve kayıtlı (ayrıca lambrili) görüntüyü bozan şekiller çıktı. Balkonlara ciddi manada yük yüklendi. Pvc doğramanın balkonda ortaya çıkardığı koku hepimizi rahatsız etti. Ancak mecbur kalında çünkü yerine ikame edecek bir ürün yoktu. Alüminyum kapatmalar terleme yapıyor, soğuk ve sıcağı iletiyordu. Pvc kurtarıcı gibi gelmişti. 1999 yıllarında cam balkon ülkemize girince durum değişti. Pvc ve alüminyum kapatmaların imar mevzuatlarına aykırı olmaları da bir yana. Dışarısı ile bağlantı (görüş açısından) kesiliyordu. Cam balkon pvc doğrama hangisi sorusunun cevabını analizler ile vermeye çalışacağız. Devamı için TIKLAYIN.

Cam Balkon Camları Neden Terleme Yapar

Terleme tabiri ilginç bir şekilde dilimizde yer bulmuş bir kelimedir. İnsan vücudunun reaksiyonu olan terleme camlar içinde kullanılır olmuştur. İnsan terleme sebepleri bellidir. Ancak doğramalar yada cam balkon neden terler ? Cam balkon terleme yapar mı ? sorusu aslında buharlaşma yapar mı? yada buğulanma neden yapar olmalı. Buğu hakkında faydalı bilgiler BUĞU tıklayınız.

Cam Balkon Periyodik Bakımları

Bir cam balkon sahibi oldunuz. Elbette zaman içinde kirlenen ürünün temizliği gerekecek. Öncelikle camlar ve alüminyum profiller kirlenecektir. Aksesuarların 2 ay aralıklar ile wd 40 gibi pas çözücüler ile bakımını yapmalısınız. Bu yazımızda sırasıyla cam balkon bakımı nasıl yapılır konularını işleyeceğiz. Yazının devamı için TIKLAYIN.

Katlanır Camlama Perde Sistemleri

Bayan müşterilerimizin cevabını en çok merak ettikleri soruların başında cam balkona perde takılır mı… Perdeler, renkleri ve estetik görüntüsü ile balkon camlama’ya güzellik katması yanında birçok faydası vardır.

cam balkon perdesiYAZININ DEVAMI İÇİN RESME TIKLAYINIZ.

Cam Balkon Karaburun Neden Yaptırmalıyım

Sorulacak soru balkonunuzda hangi amaçlar ile camlama yaptırayım. İhtiyacım nedir? Bu yazımızda zihninizi meşgul eden soruları cevaplayacağız. Cam balkon neden ihtiyaç sorusu her balkona göre değişiklik göstermektedir. Yazının devamı için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s