Cam Balkona Perde Takılır Mı

Katlanır Camlama Perde Sistemleri

Bayan müşterilerimizin cevabını en çok merak ettikleri soruların başında cam balkona perde takılır mı… Perdeler, renkleri ve estetik görüntüsü ile balkon camlama’ya güzellik katması yanında birçok faydası vardır.

cam balkon perdesi

cam balkon perde

Cam balkonuma perde takabilirmiyim sorusunun cevabı; evet takılabilir, ancak ön hazırlıkları gözden kaçırılmamalıdır. Öncelikle balkon camlama montajı sonrası perde takmayı düşünüyorsanız bu konuyu keşif anında bizimle paylaşmalısınız. Gözlemlerimize dayanarak, bizi perde talepleri için arayan tüketicilerin duydukları cevap morallerini bozmaktadır. Eğer perde ayar profili sistemin üstünde yok ise durum dahada zorlaşmaktadır. Artık mecburen pliseli perde veya jaluzi taktırmak zorundasınız. Tabiki pliseli(pileli perde) perde fiyatları 80 – 100,-TL/m2 arasında değişmektedir. Ayrıca cam balkon fiyatlarımız hakkında merak ettikleriniz için FİYATLAR kelimesine tıklayabilirsiniz.

camlama sistemleri perdesi

pliseli cam balkon perdesi

Firma olarak müşterilerimize keşif esnasında soruyoruz, ileri de perde taktıracakmısınız

Cevap evet ise, perde ayar profilini öneriyoruz. Perde ayar profili maliyeti 20,-TL/mt’dir. Ayar profili ile perde ayar profili farklı malzemedir. Ayar profili ölçü kaçıklıklarını tolere etmekte kullanılır. Perde ayar profili ise perde mekanizmalarını takabilmek için gerekli olan alanı sağlar.

Cam Balkon Pliseli Perde Nasıl Temizlenir

Pliseli perde takıldı kullanmaya başladınız. Bir süre sonra perde tozlandı ve kirlendi. Bu perde sistemini nasıl temizleyeceğiz. Pliseli perdenin cam panel üzerinde altta ve üstte klipsler ile bağlantısı mevcuttur. Bu klipsler yana doğru ittirince birbirinden ayrılmaktadır. Küvete veya yeriniz varsa fayans zemine yatırarak uzatabilirsiniz. Hafif sıvı detarjanla karıştırdığınız suyu sünger ile yüzeye sürünüz. Dikkatli olun çok bastırmayın, pliseli perde zarar görebilir. Suyla durulayın ve dikey olarak asın. Kuruduktan sonra yerine aynı şekilde (klipsleri birbirine geçirerek) takabilirsiniz.

balkon camlama perde sistemleri

balkon camlama perdeleri

Jaluzi ve zebra perdelerin temizliği bilinen bir konu olduğu için yazımızda bahsetmeyeceğiz.

Cam Balkon Perdeleri Renkleri Solar mı

Güneş ışıkları her maddeyi fiziksel olarak deforme ettiği gibi perde sistemlerini de etkilemektedir. Pliseli perde videosu izlemek için tıklayınız  PLİSELİ PERDE

katlanır cam perde fiyatları

katlanır cam perde renkleri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s