İzmir Katlanır Cam Balkon Tercihleri

İzmir Balkon Camlama Tercihleri

İzmir balkon da zaman geçirmeyi seven bir bölgedir. Bazen yeşil manzara, bazen deniz sevdası ve bazende kent içi kargaşadan biraz uzaklaşabilmek için katlanır camlama talep görmektedir. Uygulama gruplarını ayıracak olursak, balkonlar, teras ve pergola altları, mekanlar ve kış bahçesi diyebiliriz. İzmir katlanır cam balkon tercihlerine göz atacak olursak.

izmir katlamalı cam

izmir katlanır camlama

Balkonlar da, katlanır camlama kullanılmaktadır. Füme cam rengi %60 tercih edilmektedir. 8 mm temperli cam %90 kullanımdadır. Son yıllarda ısı camlı katlanır camlama tercih edilir olmuştur. Ancak daha çok küçük bir orandır.

Teras ve Pergola altlarında, yeşil ve şeffaf cam ağırlıklı tercih edilmektedir. Sistem olarak katlanır cam ve sürgülü camlama sistemleri tercih ediliyor. İzmir mevsim şartları sebebiyle de balkon ve pergola altlarında yaşama fırsatını daha uzun vermektedir.

pergola camlama katlanır izmir fiyatları

pergola camlama katlanır izmir

İzmir Motorlu Giyotin Sistemleri Nasıl Çalışır

Mekanlar da ise sürmeli sistemler ve motorlu küpeşte (giyotin) sistemleri sıklıkla kullanılmaktadır. Motorlu giyotin açıldığında küpeşte olan ve kapandığında cam kapama görüntüsü veren çok amaçlı bir üründür. Mekanların havalandırma konusunda en büyük yardımcısıdır. Kış bahçesi ve pergola altlarında hem küpeşte hemde kapalı alan elde etmiş olmak için motorlu küpeşteler konut tipi ürünlerin arasına katılmıştır. Genelde 3 yatay bölümden oluşur. Alttaki kanat sabit diğer ikisi onun arkasına dikey olarak toplanır. Yukarı aşağı dikey hareket eden küpeşte sistemleri alüminyum, cam, motor ve aksesuarlardan oluşur. Cam olarak, 8 mm temperli, 8 mm temperli lamine camlar ve temperli ısıcamlar kullanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s