Cam Balkon Markaları

Cam Balkon Markaları Farkları Neler?

Cam balkon sistemleri zamanla çeşitli markaları ortaya çıkarmıştır. Marka değeri oluşturmaya özen gösteren sektörün ilk firmaları bu anlamda önemli mesafe kat etmiştir. Marka olmak arkasında bir çok unsuru barındırmaktadır. Cam balkon markaları müşteriye güven vermelidir. Bu güve bir çok kritere bağlıdır. Marka ve Güven unsurlarına göz atacak olursak;

1- Kendine özgü profil sistemleri : Marka olmanın birinci yolu cam balkon profillerinin kendi markasına has patentli ve dizayn edilmiş olmasıdır. Katlanır ve sürmeli sistem tasarımları geliştirilmiş olamalıdır. Bazı firmalar aksesuarları da kendileri üretmektedir.

2- Bir marka ismi ve sembolü : Marka ismi tescili ve logo tescili yapılmış olmalıdır.

 

3- Müşteri İlişkileri hattı : Profil tedarik firmaları olabilecek müşteri şikayet ve önerileri için destek hattı oluşturulmalıdır. Bu konuda, telefon hattı, watschap hattı ve mail adresi olmalıdır.

 

marka-modelleri katlanır camcı4- Bayilik Sistemi : Ürettiği cam balkon profillerini imalathanesinde işleyecek atölye ağını kurmalıdır. Bayilerini sürekli kontrol etmeli ve denetlemelidir. Farkların başında gelen bu malzemeleri nihai tüketiciye ulaştıran atölyelerdir.

5- Reklamlar ve Sosyal Medya Çalışmaları : Marka sahibi firmaya düşen bir çalışmadır. Görüntülü reklam en etkili yöntemdir. Diğer taraftan sosyal medya reklamları olmalıdır.

Katlanır Cam balkon Markaları

Markaları sıralayacak olursak,

Vizyon cam balkon, Asaş Camlama sistemleri, Albert Genau camlama, Bks camlama sistemleri, Gold seri cam balkon, Makrowin camlama sistemi. En bilinen markalar bu saydıklarımız. Aralarındaki temel farklar,

1- Aksesuar patentli mi? Piyasa malı mı? Yukarıda saydığımız markalardan Gold sistemlerin genel adıdır. Gold sistemi bir çok firma kendi folyoları ile marka basmaktadır. Aksesuarların patentli olduğu markaları, Asaş, Albert Genau, Vizyon ve Makrowin olarak sayabiliriz.

2- Alüminyum et kalınlıkları. Bir sistemin iskeletini profiller oluşturur. Yan dikme ve kasaların et kalınlığı çok önemlidir. Bu konuda Vizyon, Gold ve Asaş, çok başarılıdır.

Isıcamlı Cam Balkon Markaları

Firmamız Vizyon camlama sistemlerini önerir.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s