Katlamalı Cam Balkon Çıtalarını Nereden Bulurum?

Katlanır Cam Fitillerini (Çıtalarını) Nasıl Takarım?

Cam fitilleri sarardı veya kırıldı…Bir süreç başladı ve işe nereden başlayacağımız konusunda her hangi bir fikrimiz yoksa, bu yazımız yol gösterme amaçlı olacaktır. Katlamalı cam balkon çıtalarını nereden bulurum? sorusuna cevap arayacağız. Atlascambalkon, İzmir ve ilçelerinde katlamalı ve sürgülü camlama sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmet vermektedir.

seffaf-conta-aluminyum-conta

cam balkon cam contaları fitilleri

Cam Balkon Çıtaları Nasıl Değişir?

Şeffaf çıtalar takılı oldukları camlardan kolaylıkla sökülebilmektedir. Sıcak su içerisine deterjan veya arap sabunu koyarak karıştırın. Çıtaların cam ile birleştiği noktaları deterjanlı su ile silerseniz, fitiller kolaylıkla sökülecektir. Söküm işlemini gerçekleştirdikten sonra izleyeceğimiz yollar sırası ile;

1- Şeffaf cam çıtlarını yine şeffaf cam çıtası ile değiştirmeyi düşünüyor isek: Mevcut çıtaları büyk H ve küçük H olarak gruplandırarak adetlerini tespit etmeliyiz. Yükseklik ölçülerini alarak, gereken çıtaları satın almak için malzemeciye yada cam balkon firmasına müracaat edebiliriz. Önümüze iki seçenek çıkmaktadır. Ya çıtaları kendimiz değiştireceğiz. Şeffaf conta kolaylıkla takılabilir. Bize gereken bir adet falçata (bıçak) dır. Yada cam balkon uygulayıcı firmasına bu işlemi gerçekleştirmesi için ücret ödeyerek işi çözüme kavuşturmak.

izmir-seffaf-cam-contasi

izmir katlanır cam balkon cam contası

2- Şeffaf cam çıtalarını alüminyum çıtalar ile değiştirmek düşüncemiz var ise: Çıta değiştirmek istediğinizde zaman kaybetmemek ve evinize giren çıkan usta sayısını artırmamak için yapmamız gereken, bir adet şeffaf contanın yüksekliğini ölçerek çıta adetlerini tespit ederek, direk telefondan fiyat alabiliriz. Alüminyum çıtaların içerisinde bulunan kanallara kıl fitil takılmaktadır. Ayrıca alüminyum cam çıtaları camlara silikon ile yapıştırılır. Bu sebeple uygulayıcı bir cam balkon firmasından destek almalısınız.

aluminyum-cam-fitilleri

alüminyum cam balkon fitilleri

cam-citalari

cam balkona cam çıtası

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s