Güzelbahçe Kış Bahçesi Modelleri

Güzelbahçe Kış Bahçesi Örnekleri

0 544 972 36 37 ücretsiz keşif hattımız… Güzel bir bahçeniz, evinizin önünde açık terasınız, üstü kapalı veranda ve önceden yapılmış pergola mevcut. Yaz kış kullanabileceğiniz genellikle kış bahçesi olarak adlandırılan bir uygulama için fırsatlarınız var. Bu yazımızda Güzelbahçe kış bahçesi modelleri üzerinde bazı bilgiler vereceğiz. Bir çok başarılı üretim ve montaj işlerimiz tamamlanmıştır. Fiyatlar bir çok uygulama çeşitlerine göre değişmektedir. Yazımızda sırası ile;

Güzelbahçe kış bahçesi

Güzelbahçe kış bahçesi renkleri

1- Kış bahçesi sistemleri çatı modelleri

2- Tavan kaplama ürünleri

3- Çevre (etraf) kapatma sistemleri

4- Kış bahçesi aksesuarları

Güzelbahçe kış bahçesi örnekleri istek ve kullanım amaçlarına göre şekillenir. Bir kış bahçesi tasarımı çok farklı şekillerde yapılabilir.

kis-bahcesi-guzelbahce-modeli

Güzelbahçe kış bahçesi fiyatları

Güzelbahçe Kış Bahçesi Uygulamalarında Çatı (Tavan) Modelleri

Bir kış bahçesi planı öncelikle uygun bir çatı seçimi ile desteklenmelidir. Mevcutta bir çatı var ise bu durumda yapılacak iş çatıyı kontrol edip onarmaktır. Çatı imalatı son derece hassas bir iştir. Seçilecek çatı modelleri ve teknik özelliklerine göz atacak olursak

Güzelbahçe kış bahçesi sistemleri

Güzelbahçe kış bahçesi modelleri

1- Hareketli ve Sabit Cam Çatı: Cam çatı, alüminyum ve cam ürünlerinin kullanıldığı tamamen doğal bir malzemedir. Dikkat edilmesi gereken ana konu cam seçimidir!!! %4% lamine temperli cam veya temperli çift cam kullanılmalıdır. Sabit cam çatı, modern ve ferah kış bahçesi uygulamaları Güzelbahçe için ideal bir üründür. Açılır cam çatı-tavan sistemleri hareketli cam kanatlarının geriye doğru açılması ile çalışır. Motor ve çekme kayışları aksesuarları dır. Dikey taşıyıcı ayaklar tamamen alüminyum malzemedir. Ral renklerinde ve ahşap desenli boyanabilir.

sabit cam tavan Güzelbahçe

sabit cam tavan modelleri Güzelbahçe

2- Sandviç Panel Çatı: Sandviç panel ile oluşturulan çatı sisteminde tüm karkas demir profilleri ile hazırlanır. Boyalı ve anti paslı demir kutu profiller ile sağlam ve dayanıklı iskelet oluşturulur. Gereken aralıklar ile atılan demir aşık profillerinin üstüne sandviç paneller döşenir. Geniş oluk profili ile su tahliyesi başarı ile sağlanır. Duvar dibi sacı ile su sızmalarının önüne geçilir. Sandviç panel çatı renkleri, beyaz ve kiremit rengidir.

3- Şingıl Tavan Çatı: Şingıl örtü malzemesi renk renk bir çatı imkanı sunuyor. Demir prfoiller veya ahşap profiller ile oluşturulan karkas sisteminin üzerine osb plakalar döşenir. Osb plakalar üstüne membran yalıtım örtüsü serilir. Bunların üstüne şingıl dikkatlice uygulanır.

4- Kiremit Çatı : Kiremit döşeme çatı kadim çatı malzemesidir.

motorlu-cam-tavan-sistemleri-guzelbahce

hareketli motorlu cam tavan sistemleri Güzelbahçe

Tavan Kaplama Malzeme Çeşitleri

1- Alçıpan tavan kaplama : Çatı altının (Tavan) kaplanması alçıpan ve boardex levhalar ile yapılabilir. Sıvanıp boyanan levhalar istenilen renkleri tercih etme hakkı verir.

2- Klipin Asma Tavan (Taşyünü veya Karolem) : 60*60 cm. ebatlarında levhalar kendi montaj profilleri ile tavana uygulanır. Değişimi kolay ve fiyat olarak uygun bir tavan kaplama ürünüdür. Taşyünü ve karolem malzeme çeşitleri vardır. Taşyünü biraz daha ekonomiktir.

Kış bahçesi demir uygulaması

Kış bahçesi demir üst yapı

3- Pvc lambri tavan malzemesi : Tavanların kurtarıcı malzemesi pvc lambri… Bir çok farklı renkli seçenekleri ile özel bağlantı pvc aksesuarları rahatlıkla her pergola, teras, taraça, veranda ve çatı altlarına uygulanır.

Güzelbahçe Kış Bahçesi Çevresini (Etrafını) Kapatabileceğimiz Sistemler

1- Cam Balkon Ürünleri : Katlanır ve sürgülü cam balkon sistemleri en ideal kapatma ürünleridir. Estetik ve konforlu ürünler ile kış bahçesi tasarımları cam balkon sistemleri tercih edilmektedir. 8 mm. camlı ve ısı camlı camlama sistemleri zarif çözümlerin baş tacıdır.

2- Pvc doğrama sistemleri : Bazen pvc doğrama sistemleri tercih edildiği görülmektedir. ancak bazı imar sorunlarından dolayı artık daha az tercih edilir olmuştur. Sürgü pvc doğrama sistemleri genellikle kullanılır.

Kış bahesi kompozit kaplama

Kış bahçesi kompozit kaplama sistemleri

3- Alüminyum doğrama : Tekrar doğrama sistemlerinin kralı; alüminyum… Linea Rossa yalıtımlı ve yalıtımsız doğrama uygulamaları fiyat kaygısı olmayan tüketicilerin öncelikli tercihidir. Son derece dayanıklı ve estetik aksesuar sistemleri ile övgüyü hak ediyor.

4- Hareketli Küpeşte (motorlu giyotin) : Beklentilerim yüksek ve bir kaç fonksiyonu bir arada yaşamak istiyorum diyenlerin sistemi. Motorlu giyotin aşağı yukarı hareketi ile çalışır. Alt sabit küpeşte görevi görmektedir. 8 mm, 10 mm. ve ısı camlı tercih edebilirsiniz. Güzelbahçe kış bahçesi ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri Atlas’ta…

Güzelbahçe kış bahçesi

Güzelbahçe kış bahçesi firması

Yelki Kış Bahçesi, Maltepe Mahallesi Kış bahçesi, Yalı Mahallesi Kış bahçesi ve Kahramandere Kış bahçesi kelimeleri de ziyaretçilerimiz tarafından aranmıştır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s