Urla Giyotin Cam

Urla Giyotin Cam Küpeşte| Motorlu Giyotin

Hareketli motorlu küpeşte (elektrikli cam küpeşte) sistemleri bir çok kullanım alanı ile yenilikçi ve modern bir ürün. Firmamız giyotin sistemlerini demonte ve montajlı olarak müşterilerine ulaştırmaya devam etmektedir. Urla giyotin cam küpeşte sistemleri kış bahçesi, mekanlar, restoranlar ve konutlarda kullanılmaya başlamıştır. Urla Giyotin Cam Küpeşte Demonte özel alüminyum profillerden üretilir. Kullanılan cam seçeneklerine gelince;

1- Temperli camlar

2- Lamine camlar

3- Lamine temperli camlar

4- Çift cam

Giyotin küpeşte motorlarının gücü de önem kazanır. Ayrıca yukarı ve aşağı hareketi ileten kayış, zincir ve ip seçenekleri her zaman dikkat edilecek konulardır. Mosel, Somfy ve Becker motorları önerebiliriz. Atlascambalkon giyotin sistemleri tedarikçisi olarak Armoni giyotin markasını kullanmaktadır. Demonte ve montajlı hizmetlerimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Motorlu küpeşte, hareketli küpeşte, elektrikli giyotin, giyotin cam, motorlu giyotin camlama gibi isimler ile adlandırılan sistem sonuçta bir motor yardımı ile yukarı aşağı yönde hareket ettirilen cam panellerinden oluşur.

Urla giyotin cam küpeşte

Urla Giyotin Cam Hareketli Küpeşte Fiyatları

Hareketli küpeşte fiyatları belirlenirken, cam – motor – alüminyum malzeme kalitesi önemlidir. Ayrıca renk faktörü unutulmamalıdır. Geniş ve ferah mekanlar kullanmak isteyen işletmelerin tercih ettiği giyotin sistemidir. Açıldığı zaman küpeşte görevi görmesi ilave faydasıdır. Fiyatlar 600,-TL/m2 ile 750,-TL/m2 arasında değişmektedir. Fiyatları neler belirler?

1- Kullanılan alüminyum malzemenin saflık ve et kalınlığı.

2- Boya kalitesi

3- Seçilen camın kalitesi ve özellikleri.

4- Giyotin motor markaları ve kalitesi.

5- Triger kayışı, zincir veya çelik halat kullanımı.

6- Montaj kalitesi

7- Üretim yeteneği ve tecrübesi

8- Kullanılan silikon gibi izolasyon malzemeleri.

Ödeme koşulları elbette fiyatlara etki edecektir. Peşin ödemelerde ilginç kampanya şartları ortaya çıkabilecektir. Kredi kartına 6 taksit imkanları ile satış mümkündür.

Urla motorlu giyotin

Urla GİYOTİN CAM MOTORLU KÜPEŞTE ÜRETİM VE MONTAJI

Motorlu hareketli giyotin küpeşte üretimi görünürde zor gibi algılansa da esasında sürekli imalat yapan firma personeli için kolay ve pratik gelmektedir. Standart olan hareketli kanat sayısı genelde üçtür. Altta kalan kanat sabit ve küpeşte görevi görmektedir. Diğer iki kanat aşağı yukarı doğru hareket etmektedir. Motor seçenekleri olarak, Becker, Somfy ve Mosel motorları öneriyoruz. Yatay olarak ciddi bir ağırlık kaldırıldığı için motorun taşıma kapasitesi bir üst değerden ele alınmalıdır. Firmamız Vizyon cam balkon ve Urla Giyotin Cam Sistemleri bayiliklerini yürütüyor. Vizyon giyotin video izlemek için TIKLAYINIZ.

Urla hareketli motorlu küpeşte

Urla GİYOTİN CAM HAREKETLİ KÜPEŞTE CAM BALKON

Hareketli küpeşte sistemleri son dönemlerde cam balkon olarak da kullanılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken zemin katlarda, kış bahçelerinde veya son katlarda teras kapatmalarda kullanılabilir. Küpeşte ve camlama konforunu bir arada sunan sistem özellikle müşterilerine farklı bir ortam sunmak isteyen işletmeler için son yılların vazgeçilmez elektrikli motorlu küpeşte ürünü olmuştur.

Urla giyotin cam

Urla giyotin cam firmaları

Urla Hareketli (Motorlu) Giyotin Uygulamaları

Yapı sektörü teknolojik gelişimini hızla sürdürmektedir. Kafe ve restoran gibi işletmelerin talebi ile ortaya çıkan ihtiyaca göre geliştirilen hareketli küpeşte sistemleri estetik ve fonksiyonel kullanımı ile yaygın kullanılır olmuştur. Urla hareketli (motorlu) giyotin uygulamaları, mekanlar – işletmelerde olduğu kadar son yıllarda kış bahçesi sistemlerinde de  tercih edilir olmuştur. Dikey çalışması giyotin isminin verilmesine sebep olmuştur. Giyotin küpeşte sistemleri 3 bölme veya 4 bölme şeklinde tasarlanabilir. 8 mm ve ısıcamlı giyotin sistemleri mevcuttur. Urla Motorlu Hareketli Küpeşte Sistemleri sürekli gelişen ar-ge çalışmaları ile cam balkon yerine geçecek ürünler arasındadır. Motor sistemlerinin pahalı olması şimdilik işletmelerde kullanılmasına fırsat vermektedir. Urla hareketli motorlu küpeşte giyotin ortadan açılan ve silinebilen yeni tasarımı ile balkonlarda yerini almaya hazırdır.

zengiyotin

Urla giyotin cam

Urla giyotin cam firması

Kış Bahçesi Uygulamaları Urla İçin Hareketli Motorlu Küpeşte Sistemleri

Zencambalkon olarak kaliteli ve yenilikçi ürünlerin takibini sürekli yapıyoruz. Müşterilerimize faydalı olacak ürünlerin imalat ve üretimini geliştirmeye gayret ediyoruz. Urla hareketli motorlu küpeşte giyotin sistemleri kış bahçesi uygulamalarında yerini hızla almaya başlamıştır. Ral renklerinde ve ahşap desenlerde boyanabilmesi ile renk seçenekleri sunmaktadır. Küpeşte sistemi ve açık alan oluşturması sebebi ile bir çok amaca hizmet etmektedir.

Yukarı Dikey Çalışan Urla Motorlu Küpeşte Sistemleri

Giyotin çalışma prensibi ile hareket eden motorlu küpeşte sistemleri modern mekanların tasarlanmasında her zaman favori ürün olma özelliğini korumaktadır. lamine temperli veya temperli camlar ile sağlanan güvenlik kullanıcılara güven hissi vermektedir. Alt cam panel sabit kalmaktadır. Diğer iki panel aşağıda toplanarak yeterli açık alan oluşturmaktadır. Faydalı kullanım alanı oluşturmaktadır. Üst hareketli tente olduğunda tamamen açık alan elde edilebilmektedir.  İstenilen seviyelerde sabitlenebilen camlar kullanım özgürlüğü sunar. Turistik bölgelerin, mekanların ve kış bahçesi uygulamalarının tamamlayıcı camlama sistemidir. Urla giyotin fiyatları 600,-TL+ Kdv/m2 fiyatları baz alınabilir. Dikkat edilmesi gereken 7 m2 altı her ölçü 7 m2’ye tamamlanmaktadır. 350 cm genişlik aşılmaz ise teknik verilere sadık kalınmış olur. Elektrikli cam küpeşte, motorlu kumandalı giyotin, motorlu hareketli küpeşte gibi isimler ile adlandırılmaktadır. Konforlu ortamların lider ürünü, elektrikli kumandalı hareketli giyotin küpeşte sistemler

zengiyotin

Urla motorlu giyotin

Urla motorlu giyotin renkleri

Urla Elektrikli Küpeşte Sistemleri

 

Hareketli küpeşte veya giyotin sistemlerinin hareket sistemini motorlar sağlamaktadır. Giyotin motor markaları, Becker motor, Somfy motor, Mosel motor ve diğer markalardır. Uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir. Gizli kablo sistemi ile elektrik taşınmaktadır.

Motorlu küpeşte hizmeti verdiğimiz Urla için bizi arayın.

zengiyotin

Urla hareketli giyotin küpeşte

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s