Ofis Bölme Aliağa

Ofis Bölme Aliağa Firmaları | Ofis Bölme | Aliağa

Ofis Büro Bölme Aliağa, Ofis Bölme, Aliağa, Cam Ofis Bölme Aliağa Firmaları, Cam Ofis İşleri, Cam Cama Ofis Bölme, Büro Bölme, Ofis İçi Büro Bölme. Ofis Bölme Aliağa Firması olarak Atlascambalkon özel düşüncelerin gerçeğe dönüştüğü uygulamaların lider firmasıdır. Ofis Bölme Aliağa firmaları aradığınızda ücretsiz keşif hizmeti ile yardıma hazırız. Gelişen ticaret koşulları, dijital satış kanalları, güçlü ofis alt yapı malzemeleri ve ofis içi çalışma şartlarının artması ile konforlu ofis şartlarını beraberinde geliştirdi.

Ofis bölme İzmir firmaları

Ofis bölme Aliağa firması

Ofis tasarımları günümüzde oldukça fazla gelişmiştir. Ofis bölme işlerinde kullanılan malzemeler gelişen üretim teknolojileri ile çeşitlenmiştir. Mimari ofis bölme tasarımları ile daha fazla konfor ve estetik ofis içi bölme uygulamaları gelişmiştir. Ofis içi cam bölme, büro bölme sistemleri, Ofis içi cam bölme, ofis içi cam cama bölme ve ahşap ofis bölme sistemleri gibi kavramlar da aramaların arasındadır.

Ofis bölme İzmir ödeme seçenekleri

Ofis bölme Aliağa ödeme yöntemleri

Ofis İçi Cam Bölme Uygulamaları kullanılan malzemeler

Günümüzde ofisler şirket çalışanlarının evlerinden daha çok vakit geçirdikleri yaşam alanları olmuştur. Bu durum ofis içi bölme uygulamalarının daha özenli ve amacına uygun yapılmasına yol açmıştır. Çeşitli sebeplerden ofis bölme sektörü hareketlilik kazanmıştır. Firmanın adres değişikliğinden kaynaklı ofis taşınma olabilir. Personel sayısı artışı ile ofis yapısının yeniden dizayn edilmesi gerekebilir. Firmanın yaptığı işlerin gerektirdiği fiziki şartlar değişmek isteyebilir. İlave toplantı odaları veya yönetici odaları ihtiyacı da ofis içi bölme cam işlerinin ortaya çıkarabilir.

Ofis içi cam bölme İzmir

Ofis içi cam bölme modelleri Aliağa

Ofis Bölme Alüminyum Profil Ürünleri

Cam bölme veya cam duvar yapımında camların içerisine oturtulup sabitlendiği malzeme alüminyum profiller. Bir çok firma ofis bölme için özel ofis bölme alüminyum profili üretmiştir. Mevcutta hazır aldoks profili veya C-60 alüminyum profiller ile de ofis bölme uygulamaları yapılmaktadır. Eloksal, bronz, beyaz ve antrasitgri depolarda hazır bulunmaktadır. Diğer tüm Ral boya renkleri eloktrostatik teknik ile fırınlarda boyanmaktadır. Yaygın olan bir alüminyum profil sistemi ise ”Müdür ofis bölme” profilidir. Alüminyum et kalınlığı taşınacak olan cam türüne ve kalınlığına göre seçilmektedir.

Ofis bölme alüminyum profilleri İzmir

Ofis bölme alüminyum profil çeşitleri Aliağa

Ofis Bölme Cam Çeşitleri

Cam ofis bölme işlerinde sanatsal bir görsel seçenek halini almıştır. Doğal malzeme cam ile aynı zamanda ofis içi sağlıklı ortam sağlamanın en önemli aracıdır. Cam ürünleri firma faaliyet konusuna bağlı olarak seçilmektedir. Ses geçirgenliğini önemseyen firmalar için özel akustik camlar kullanılabilir. 3’lü ısıcam da güzel bir seçenek olarak durmaktadır. Ofisler arası görüntü vermek istemeyen firmalar için cam içi jaluzi veya müdür ofis bölme sistemleri kullanılmalıdır. Yarı cam yarı kapalı(genelde yerden 110 cm veya 120 cm yüksekliğe kadar) taleplerde film kaplama veya kumlama ile çözüm üretilmektedir.

Ofis bölme cam çeşitleri İzmir

Ofis bölme cam ürünleri Aliağa

Cam kalınlıklarında bahsedecek olursak; 4+4 lamine cam, 4+4 lamine temperli cam, 5+5 lamine cam, 5+5 lamine temperli cam, 10 mm temperli cam gibi çeşitleri uygulanabilir. Özel taleplere karşılık verebileceğimiz ”Clear” tam şeffaf cam da kullanılabilmektedir.

İzmir ofis bölme

Aliağa ofis bölme modeli

Ofis Bölme Aksesuarları

Ofis bölme Aliağa uygulamalarında kullanılacak aksesuarlar genelde krom malzemeden yapılmaktadır. Krom uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı ile her zaman gözde…

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Ofis Bölme Kapı Modelleri

Ofis bölme Aliağa uygulamalarının en çok üzerinde durulan konusu cam kapıların özellikleri veya tasarımı olmaktadır. Kapı sürekli açılan ve giriş çıkışların yapıldığı aksesuarların özellikle dayanıklılık açısından ön plana çıktığı bir üründür.

Ofis bölme kapı sistemleri

Ofis bölme kapı modelleri

Ofis Bölme Motorlu Cam Kapı

Motorlu cam kapı klasik kapı modelidir. Yerden kilitleme mekanizması kullanımda bir miktar zorluk ortaya çıkarmaktadır. Ancak ekonomik cam kapı modeli olması sebebi ile tercih edilebilmektedir. İstenilen genişlikte kapı kolu takılabilir. Yere gömmeli motorlu cam kapı ve alttan destekli aksesuar tipi cam kapı modeli olarak iki şekilde takılabilir. 90 cm, 95 cm, 100 cm ve 110 cm genişliklerinde uygulanır. Standart tip şeffaf camlı 10 mm temperli camdır. Ancak istenilirse renkli camlı olarak da cam seçilebilir. Elbette bir fiyat farkı ortaya çıkacaktır. Ofis bölme katlanır cam sistemleri için lütfen linke tıklayınız; http://zencambalkon.com/cam-balkon-izmir/

Ofis bölme motorlu cam kapı

Ofis bölme motorlu cam kapı sistemleri

Ofis Bölme Paraduş Menteşeli Cam Kapı

Paraduş menteşeli cam kapı estetik ve konfor izlerini üzerinde taşıyan bir cam kapı modelidir. Menteşeler, kol ve kilitler tamamen yüksek kaliteli krom malzemeden üretilmiştir. Her iki yöne de çalışabilir. Rondo ithal kollar uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım şansı verir.

Paraduş menteşe cam kapı İzmir

Paraduş menteşe cam kapı fiyatları Aliağa

Ofis Bölme Ahşap Kapı

Cam duvarlar ile bölünen ofis içi büro sistemleri kapı olarak ahşap (masif veya ahşap kapı) seçilebilir. Farklı bir görüntü yakalamak isteyen müşterilerimizin tercihi. Ahşap panel üzerine krom veya lazer kesim motifler ile bambaşka dekoratif görüntü verilebilir.

Ofis bölme ahşap kapı İzmir

Ofis bölme ahşap kapı modelleri Aliağa

Ofis Bölme Lazer Kapı

Ofis bölme kapıları tasarımında son yıllarda önerilerimiz arasında lazer kesim desenler de yer almaya başlamıştır. Cam içi lazer, cam üzeri lazer kaplamaları otantik ve modern anlayışın dansı gibidir.

Ofis içi lazer kesim dekorasyonu İzmir

Ofis içi lazer kesim Aliağa

Ofis Bölme Alüminyum Kapı

Alüminyum ofis kapısı alüminyum çerçeve içerisine cam yerleştirilmesi ile üretilir. Özel ofis kilit sistemleri kartlı geçiş veya giriş gibi elektronik sistemler kullanılabilir. İstenilen renkler de boyanabilen alüminyum ofis kapıları sağlam dayanıklı ve estetiktir.

Ofis bölme alüminyum kapı sistemleri

Ofis bölme alüminyum kapı modelleri

Ofis Bölme Serigrafi Kaplama

Cam ile kaplanan ofis içi büro bölmeleri istenilen motiflerin veya firma çalışma konusu ile alakalı görsellerin işlenmesi mümkündür.

Ofis bölme serigrafi kaplama

Ofis bölme serigrafi kaplama modelleri

Ofis Bölme Perde Ve Jaluzi Sistemleri

Ofis içi perde sistemleri ise değerlendirecek olursak; pliseli mekanik perdeden bahsedebiliriz. Cam içi jaluzi ve cam dışı jaluzi uygulanabilir.

Ofis bölme perde sistemleri İzmir

Ofis bölme jaluzi perde Aliağa

Ofis Bölme Modelleri Aliağa

Ofis bölme işleri uygulanırken uygulanacak şekillere bağlı olarak modelleri belirleyebiliriz. Bir çok farklı adlarla anılsa da esasında tavana kadar mı? yoksa 160 cm yarım kapalı şeklinde mi? seçileceği ifade edilir. Standart tip bölme ismi olmadığı gibi bir çok farklı uygulama modeli vardır.

Ofis bölme modelleri İzmir firması

Ofis bölme seçenekleri Aliağa

Yarı Kapalı Ofis Bölme (Separatör) Bölme Aliağa

Yarı kapalı büro bölmeleri genellikle 160 cm veya 180 cm yüksekliğinde olmaktadır. Merkezi klima ısıtma sistemi veya havalandırma amaçlı da yarı kapalı ofisler tercih edilebilmektedir. Görüşmelerin özelde yapılmadığı bir çok firma ofis işlerinde kapalı ofise gerek olmadığı esasından hareket edilir. Genelde bu model ofis bölmelerde ofis kapısı kullanılmaz. Açık ofis modeli olarak da adlandırılır.

Ofis içi seperatör bölme İzmir

Ofis içi seperatör bölme sistemleri Aliağa

Yarı Kapalı Üstü Cam Altı Ahşap Ofis Bölme

Yarı kapalı ofis içi büro bölme uygulamasında yerden 60 cm kadar alan ahşap ile kaplanır. Geri kalan yükseklik cam ile geçilir. Çeşitli ahşap desenleri alüminyum çerçeve rengi ile uyumlu bir şekilde kullanılır.

Ofis içi cam ahşap seperatör bölme İzmir

Ofis içi cam ahşap seperatör bölme Aliağa

Yarı Kapalı Komple Cam Ofis bölme

Yarı kapalı büro bölmesinde ise komple cam döşenerek de sistem tamamlanır. Cam cama yarı kapalı ofis bölme, demonte ofis bölme ve alüminyum çerçeveli ofis bölme şeklinde uygulamalar yapılabilir.

Yarı açık cam ofis bölme İzmir

Yarı açık cam ofis bölme sistemleri Aliağa

Yarı Kapalı Üstü Cam Altı Kumlama (Veya serigrafi film kaplama)

Açık ofis tasarlanırken üstü cam altı kumlama yada film kaplama ile döşenebilir.

Tam Kapalı Ofis Bölme Aliağa

Tam kapalı ofis bölme sistemleri ise zeminden tavana kadar alanı kaplayan modeldir. Kapalı ofis bölme sistemi de diyebiliriz. Ofis kapı çeşitleri bu sistemde ön plana çıkar. Ses, görüntü engellemek amacı ile yoğun tercih edilir.

Tam Kapalı Üstü Cam Altı Ahşap Ofis Bölme

Alttan 100 santimetreye kadar ahşap ürünler kaplanabilir. Üstü cam içi jaluzi, 10 mm cam gibi çeşitli camlar ile kaplanır.

Tam Kapalı Komple Cam Ofis bölme

Boydan cam ile kapatılan ofis bölme sistemlerinde bir çok farklı cam çeşit ve dekoru kullanılır.

Tam Kapalı Üstü Cam Altı Kumlama (Veya serigrafi film kaplama)

Zeminden belli bir mesafeye kadar kumlama cam, film kaplama ve serigrafi kaplama seçenekleri ile sistem tamamlanır.

Ofis Bölme Fiyatları Aliağa

Genel olarak bilgi vermek açısından fiyatlardan bahsedecek olursak;

1- Ofis bölme metrekare fiyatları: 400,-TL x m2 olarak baz alabiliriz.

2- Ofis Cam Kapı Fiyatları: Motorlu cam Kapı için 1800 x adet, Paraduş menteşe ofis kapısı fiyatı 2800 x Adet olarak hesaplanabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s