İzmir Cam Balkon Fiyatları

İzmir Cam Balkon Fiyatları Hesaplama | Fiyat | İzmir

0 544 972 36 37 ücretsiz keşif değerlendirme hattı. Camlama fiyatları bir çok değişken unsura bağlıdır. Alüminyum rengi, cam renk ve kalınlıkları, aksesuar detayları ve ek imalatlar (küpeşte, mermer, kutu ve köşebent gibi). İzmir cam balkon fiyatları hesaplama sonucu güncel ve uygun vadelerle sizlere ulaşıyor. Yeni ürün Vizyon ve Gold seri cam balkon fiyatları ile sizleri şaşırtmaya devam ediyoruz. İzmir cam balkon fiyatları araştırması ne kadar gerçekçi bir sonuca ulaştırır düşünmek lazım!

Cam balkon fiyatları İzmir

İzmir cam balkon fiyatları 2020

Atlascambalkon olarak İzmir ve ilçelerinde cam balkon hizmeti veriyoruz. 8 mm temperli füme renk, bronz renk, yeşil renk, mavi renk ve şeffaf camlı seçenekler arasındadır. Isı camlı cam balkon da tercih edebilirsiniz. Vizyon camlama balkon camlama ve ısı camlı cam balkon ürünlerini doğru fiyata ve doğru kalitede sizlere ulaştırıyoruz. Isı camlı sistemlerde gün ışığının yakıcı etkisinden korunmak için konfor cam seçeneğini mevcuttur. Yeni ürün Gold Plus cam balkon fiyatları ile sizleri şaşırtmaya devam ediyoruz.

İzmir cam balkon fiyatları

İzmir Cam balkon fiyatları hesaplama birçok unsura bağlıdır. Fiyatları değişken hale getiren sizin ihtiyacınıza uygun balkon camlama modelidir. Kullanılacak alüminyum profiller, aksesuarlar, cam renk ve kalınlığı gibi unsurlar fiyatları etkiler. Alüminyum profillerin saflık derecesi, et kalınlıkları, boya kalitesi ve termik oranı önemlidir. Aksesuarların kaliteli ham madde olması, dayanıklı ve sistemle uyumlu tasarımlara sahip olması fiyatlara eksi veya artı yansıyacaktır. Cam kalınlıkları önemli etkendir. 8 mm, 6 mm, 10 mm ve ısıcam kullanılması etkendir. Cam renkleri ise kendi içerisinde maliyet farkını ortaya koyar. Şeffaf cam başlangıç rengidir. Füme ve bronz ikinci sırada, yeşil ve mavi %5 gibi daha pahalıdır. Montajda kullanılan vida ve silikon gibi malzemeler de piyasada bir çok farklı kalitede satılmaktadır.

Cam balkon İzmir

Cam balkon izmir iletişim

Cam balkon montajı öncesi balkonda yapılacak işlem ve imalatlar da fiyatı değiştirir. Müşterilerimize kolaylık olması açısından cam balkon fiyatları listelerini yayınlıyoruz. Size düşen, katlanır cam balkon yaptırmayı düşündüğünüz balkonu ölçmek ve bulduğunuz metrekareyi fiyatlar ile çarpmak. Balkon parapet genişliği x yükseklik = Cam balkon metrekare.

İzmir cam balkon modelleri

Katlanır Cam Balkon Fiyatları İzmir

Katlanır cam balkon fiyatları İzmir, 425,-TL/m2 ile 550,-TL/m2 arasında değişmektedir. Detaylı bilgileri Markaların fiyat listelerinde bulabilirsiniz. Şeffaf cam ve eloksal (natural) seçeneği fiyat açısından en uygun modeldir. Katlanır sistemde en maliyetli ürün seçeneği ahşap desenli ve renkli cam sistemidir. Kullanılan yardımcı malzemeler, kutu, köşebent gibi unsurlar fiyata etki eder. Ülkemiz balkonları ve de özellikle İzmir balkonları farklı tasarlanmış zor dönüşler ile tamamlanmıştır. Bu durum elbette maliyet rakamlarını yukarı taşımaktadır. En ucuz İzmir cam balkon fiyatları araştırmasına girmiş iseniz bazı problemler ile karşılaşmak artık sizin için mümkündür.

Katlanır cam balkon İzmir

Katlanır cam balkon İzmir firması

Sürgülü Camlama Fiyatları İzmir

Sürgülü camlama fiyatları 500,-TL/m2 ile 600,-TL/m2 arasında oluşmaktadır. Vizyon sürmeli cam balkon sistemlerini kullanıyoruz. Sürgülü camlama eşikli ve eşiksiz kasa kullanımına bağlı olarak metrekare fiyatları değişir.

izmir cam balkon cam rengi

İzmir şeffaf cam balkon cam rengi

Isı Camlı Cam Balkon Fiyatları İzmir

Isı camlı cam balkon fiyatları İzmir için Vizyon cam balkon butonunu TIKLAYINIZ Vizyon ısı camlı cam balkon fiyatlarına göz atabilirsiniz. Bir çok seçenek sunan ısı camlı cam balkon sistemleri için arayınız. Isı camlı cam balkon başlangıç fiyatları 550,-TL/m2’dir. Isı camlı video için de TIKLAYINIZ.

katlanir-cam-izmir-fiyat-2018-listesi

Cam Balkon Fiyat Hesaplama İzmir

Eni 6 mt yüksekliği 2,2 mt olan bir camlama sisteminin (katlanır) fiyat hesaplama kademelerine göz atalım.

Toplam m2 = 6 x 2.2 = 13,2 m2’dir

13,2 m2 x 400 = 5.280.-TL  Sistemin füme camlı natural renk fiyatı 5.400,-TL’dir.

İzmir cam balkon

İzmir cam balkon firması

1- Renkli cam olur ise : m2 x 15,-TL fark gelir. 200,-TL fark gelir. (5.480,-TL şeffaf camlı)

2- Ral rengi alüminyum profiller boyanır ise : m2 x 15,-TL fark gelir. 200,-TL fark gelir. (5.480,-TL şeffaf camlı)

3- Ahşap renkli alüminyum kullanılırsa : m2 x 25,-TL fark gelir. 325,-TL fark gelir. (5.615,-TL şeffaf camlı)

İzmir cam balkon fiyatları

İzmir Cam balkon Kilit Sistemleri Fiyatları

Cam cama kilit sürgülü sistemlerde tercih edilir. Alın alına birleşmelerde.

Katlanır sistemlerde her türlü kapı çözüm detaylarında kullanılır. Dışarıdan anahtarla açılıp kilitlenebilir. İçeriden çevirmeli mekanizma ile kilitlenebilir. Cam cama kilit adet maliyeti 300,-TL’dir.

Cam balkon İzmir

Cam balkon İzmir sistemleri

Fotosel Kilit sürmeli cam balkon sistemlerinde, içeriden kilitlemek istendiğinde kullanılır. 150,-TL adet maliyeti vardır.

Cam balkon cama kilit modelleri

Cam balkon cama kilit

Cam Balkon Fiyatları İzmir Belirleyen Kriterler

1- Seçilen sistem veye marka

2- Alüminyum profillerin et kalınlığı. Profil kalınlıkları, 1,2 mm.’den başlar 2,5 mm.’ye kadar artar.

3- Alüminyum profil renkleri. Standart renkler; Gri, bronz ve beyazdır. İkinci kademe renkler Ral renkleridir. Ahşap desen boyalı alüminyum profiller en yüksek maliyetli fiyatları verir.

4- Cam kalınlıkları önemlidir. 8 mm, 10 mm ve ısı am kullanımı da fiyatları etkiler.

5- Aksesuar sistemlerinin imalat kalitesi ve patentli olması da elbette fiyatları etkiler.

6- Firmanın servis garantisi verme ve takip etme arzusu.

7- Çalışanların Sosyal güvenceleri ve iş güvenlik şartlarına uymaları da fiyatları belirler.

8- alüminyum cam çıtası veya plastik cam contaları da belirleyicidir.

9- Damlalıklı kasa kullanımı veya kullanılmaması…

10- Özel kilit sistemleri.

11- Balkonların yapısından kaynaklı alüminyum kutu ve köşebent kullanımları.

12- Cam balkon İzmir modelleri de fiyatlara etki edebilir. Modeller için TIKLAYINIZ

İzmir Vizyon Cam Balkon Sistemleri | Fiyatları

İzmir Vizyon cam balkon fiyatları, cam rengi ve kalınlığı, alüminyum profil rengi, sistem detayı, cam özelliklerine göre değişiklik gösterir. 8 mm temperli cam balkon, klasik ısı camlı ve konfor ısı camlı olarak üretilmektedir. İzmir Vizyon cam balkon sistemleri fiyatları : 330,-TL/m2 ve 365,-TL/m2 arasında değişiklik gösterir. Bir fiyatın arkasında bir çok araştırma ve patent arıyorsanız; Vizyon cam balkon

vizyon cam balkon sistemler

İzmir Vizyon Isı camlı Cam Balkon Fiyatları

CE belgesine sistem olarak sahip olan tek camlama markası 40 yılı aşan bir süredir ürünlerini sürekli geliştirmenin peşindedir. Ortaya konulan gerçeklik; Kalite, dayanıklılık ve estetik kaygıların beslediği sistemlerdir.

Vizyon Cam balkon İzmir

Vizyon Cam balkon İzmir sistemleri

Vizyon ısı camlı cam balkon fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1-   Eloksal         4+12+4 (Temperli Şeffaf Isı cam)           : 800,-TL/m2 +kdv

2-   Eloksal         4+12+4 (Temperli Renkli Isı cam)          : 850,-TL/m2 +kdv

3-   Bronz            4+12+4 (Temperli Şeffaf Isı cam)           : 825,-TL/m2 +kdv

4-   Bronz             4+12+4 (Temperli Renkli Isı cam)         : 875-TL/m2 +kdv

7-   Ral Boyalı      4+12+4  (Temperli Şeffaf Isı cam)          : 840,-TL/m2 +kdv

8-   Ral Boyalı      4+12+4  (Temperli Renkli Isı cam)         : 890,-TL/m2 +kdv

9-   Ahşap Desen 4+12+4  (Temperli Şeffaf Isı cam)          : 875,-TL/m2 +kdv

10- Ahşap Desen 4+12+4  (Temperli Renkli Is ıcam)         : 925,-TL/m2 +kdv

Vizyon Cam balkon İzmir

Vizyon Cam balkon İzmir firması

Güncel cam balkon fiyatları, 2021 cam balkon fiyat seviyeleri, 2021 en ucuz cam balkon fiyatları, katlanır cam 2021 fiyatları, katlamalı camlama fiyatı, katlanır cam metrekare fiyatları, katlanan camlama 2021 metrekare fiyatları, katlanır cam balkon fiyatları, katlanan cam fiyatı… İzmir cam balkon fiyatları için en doğru bilgiye ulaşmanın yolu firmamıza ulaşmanız.